قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبا
معبر عارف
هرگاه دانشمندی را دیدی، به خدمتش درای . [امام علی علیه السلام]
>>آناهاتا ( شنبه 87/4/1 :: ساعت 5:50 صبح)

آزادی اختیار به آن معنا نیست که انسان مجاز است برنامه ریزی کند؛ فقط به این معنا است که انسان قادر است آن چه را که مایل است در زمان موعود، انتخاب کند.  «درسی در فراگیری معجزات الهی»

مهمترین نکته این است که: انسان در هر زمان آماده باشد تا آنچه را که در وجود خود دارد، برای آنچه که ممکن است بشود، ایثار کند... «شارل دوبوا»

تنویر روح، صرفاً شامل دیدن اشکال نورانی و مکاشفات گوناگون نیست. بلکه در این است که تاریکی را نمایان ساخت. شیوه دوم بسیار سخت تر است، و در نتیجه، مورد پذیرش عموم نیست. «کارل یونگ»

کشتی در بندر امن است...اما کشتیها برای این ساخته نشده اند... «جان.ان.شِد»

آنچه قرار است نور ارزانی کند، باید تحمل سوختن نیز داشته باشد... «ویکتور فرانکل»

سفر واقعی کشف حقایق عبارت است از این که: در جستجوی مکانهای تازه نباشید، بلکه دیدگانی تازه داشته باشید. «مارسل پروست»

شما نمی توانید از چیزی که نمی شناسید، فراتر روید. برای فراتر رفتن، لازم است خود را بشناسید. «شری نیسارگاداتا ماهاراج»

یک استاد بزرگ، هرگز سعی ندارد مکاشفه اش را توضیح دهد؛ فقط از شما می خواهد در کنارش بایستید، و خودتان با چشمهایتان ببینید... «پدر روحانی آر.اینمان»

خداوند به تسکین دادن آشفتگان، و به آشفته ساختن آنان که راحتند، می پردازد... «ناشناس»

زندگی همواره به این معنا نیست که انسان کارتهای برنده در دست داشته باشد، بلکه به این معناست که با کارتهای بسیار بدش، خوب بازی کند... «جک لندن»

هر آنچه را خوش دارید یا بدتان می آید، به دست فراموشی سپارید! صرفاً کاری را انجام دهید که وظیفه دارید به انجام رسانید. ممکن است این کار سعادت آفرین نباشد، اما «عظمت» نام دارد... «جرج برنارد شاو»

پیش از آنکه بتوانی نور را مشاهده نمایی، لازم است با تاریکی دست و پنجه نرم کنی... «ماماکیا»

هرگز هیچ چیز واقعی در خطر نیست. و نیز هرگز هیچ چیز غیر واقعی، وجود ندارد. در این حقیقت، آرامش الهی نهفته است... «درسی در مورد معجزات الهی»

غنودم و در رویا دیدم که زندگی سراپا شادمانی است!
بیدار گشتم و دیدم که زندگی هیچ چیز مگر خدمت نیست.
کمر به خدمت بستم و دریافتم که خدمت، همانا شادمانی است. «رابین درانات تاگور»

فرصتی برای اندیشیدن کنار گذارید، اما هنگامی که وقت عمل فرا رسید، دست از تفکر بردارید و وارد عمل شوید!

راز موفقیت در زندگی: خود را برای رویارویی با هر نوع موقعیت ویژه آماده سازید! «بنجامین دیزرئلی»

ما همیشه نمی توانیم دست به کارهای بزرگی در زندگی بزنیم، اما می توانیم دست به کارهای کوچکتر بزنیم، و آن کارها را با عشقی بزرگ انجام دهیم... «ماماکیا»

هدایا به راستی عالی هستند؛ مراقبه و تمرینات مذهبی نیز قادرند ذهن را آرام سازند؛ به همان اندازه، درک حقیقت ناب و بزرگ، انسان را به نیروانا هدایت می کند، اما بیشتر و والاتر از هر چیز، محبت و مهر ورزی و عشق به دیگران است... «بودا»

هیچ نقشه ای وجود ندارد. هیچ نوع اعتقاد و فلسفه ای وجود ندارد. زین پس، مسیرها، مستقیم از عالم هستی آغاز می گردند... «آکشارانور»


  نوشته های دیگران ()
 
فهرست ها
 RSS 
خانه
ارتباط با من
درباره من
پارسی بلاگ

بازدید امروز: 0
بازدید دیروز:  1
مجموع بازدیدها:  25020
منوها
» درباره خودم «


معبر عارف

» لوگوی وبلاگ «


» لوگوی دوستان «
» آهنگ وبلاگ «


» وضعیت من در یاهو «

یــــاهـو